Drenoci (Klinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Drenoc
Thanisht
Fshat

Drenoc është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Fushdrin dhe Thanisht.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]