Videja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Videjë
Fshat
Vendndodhja
Videjë is located in Kosova
Videjë
Videjë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 37′ 26″ Veri

20° 32′ 56″ Lindje

Videjë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]