Përçeva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Përçevë
Përçetë
Fshat

Përçevë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Përçetë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]