Jump to content

Dërsniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dërsnik
Dersnik
Fshat

Dërsnik është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Dersnik.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]