Gllareva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gllarevë
Qëndresë
Fshat

Gllarevë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Qëndresë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]