Grabanica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Grabanicë
Fushëlum
Fshat

Grabanicë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Fushëlum.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]