Jump to content

Këpuzi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Këpuz
Fshat

Këpuz është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]