Jump to content

Zllakuqani (Klinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zllakuqan
Zallkuq
Fshat

Zllakuqan është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Zallkuq.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]