Stupa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stupë
Fshat
Vendndodhja
Stupë is located in Kosova
Stupë
Stupë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 12″ Veri

20° 28′ 32″ Lindje

Stupë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]