Gremniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gremnik
Shkrepor
Fshat

Gremnik është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Shkrep dhe Shkrepor.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]