Radulloci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Radulloc
Kodërbardh
Fshat

Radulloc është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërbardh.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]