Caraviku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Caravik
Qarrat
Fshat

Caravik është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Qarrat.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]