Je ne sais quoi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Je ne sais quoi
Festivali Evropian i Këngës 2010
ShtetiIslanda
PerformuesHera Björk
GjuhaAngleze dhe
Frenge
KompozitorëÖrlygur Smári dhe Hera Björk
TekstshkruesÖrlygur Smári dhe Hera Björk
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Is It True? (2009)   

Je ne sais quoi (Shqip:Nuk e di ç'ka) është një këngë Islandeze me zhanër Pop nga Hera Björk, e shkruar dhe kompozuar nga Örlygur Smári dhe Hera Björk. Kjo këngë do riprezantojë IslandënFestivalin Evropian të Këngës 2010.

Top-Lista[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Grafika (2010) Pozicioni
Grafika e këngëve në Islandë [1] 1

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]