Ndryshimi mes inspektimeve të "Provinca Granada"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Granada''' është një [[Provincat e Spanjës|provincë]] e [[Komunitetet autonome të Spanjës|komunitetit autonom]] [[Andalusia]], në [[Spanja|Spanjë]]. Granada ka një popullsi prej 918072 banorë, dhe përfshinë një sipërfaqe prej 12531 km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
 

Menyja e navigimit