Thunder and Lightning

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Flag of Bosnia and Herzegovina.svg "Thunder and Lightning"
Festivali Evropian i Këngës 2010
ShtetiBosnja dhe Hercegovina
PerformuesVukašin Brajić
GjuhaAngleze
KompozitorëEdin-Dino Šaran
TekstshkruesEdin-Dino Šaran
Performanca e Finales
Paraqitjet tjera
◄ Bistra Voda (2009)   

Thunder and Lightning (Bubullimë dhe Dritë) e përkthyer nga "Munja i Grom" është këngë nga Vukašin Brajić, e shkruar dhe kompozuar nga Edin-Dino Šaran, këngë kjo e cila do përfaqësojë Bosnjën dhe HercegovinënFestivalin Evropian të Këngës 2010 që do mbahet në Oslo. [1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]