Jump to content

Gjurgjeviku i Madh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Gjyrgjeviku i Madh)
Gjurgjevik i Madh
Martiras
Fshat

Gjurgjevik i Madh është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Martiras.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]