Jashanica (Klinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Jashanica)
Jashanicë
Bardhaj
Fshat

Jashanicë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]