Motive me diell

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Motive me diell : vjersha dhe poema me autor Ismail Kadare. Botuar në Tiranë nga shtëpia botuese "Naim Frashëri" në vitin 1968. Faqet e librit 168.