Shekulli im

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Shekulli im : vjersha dhe poema me autor me autor Ismail Kadare. Botuar në Tiranë nga shtëpia botuese "Naim Frashëri" në vitin 1961. Faqet e librit 147.