Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e Shqipërisë"

Jump to navigation Jump to search
v
No edit summary
 
== Lidhje të jashtme ==
{{Wikisource|Kushtetuta e Shqipërisë}}
*[http://www.ipls.org/ Instituti për Studime Publike dhe Ligjore]
*[http://www.ipls.org/services/constitution/draft93/shqip/index.html Projekt për Kushtetutën e Shqipërisë (1993)]

Menyja e lëvizjeve