Jump to content

Zabërgja (Klinë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Zabërgja)
Zabërgjë
Bregas
Fshat

Zabërgjë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bregas.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]