Kështjella dhe helmi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kështjella dhe helmi : pjesë teatrale me autor Ismail Kadare. Botuar në Tiranë nga shtëpia botuese "Naim Frashëri" në vitin 1977. Faqet e librit 61.