Shipashnica e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shipashnicë e Poshtme
Anamal
Fshat

Shipashnicë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Shpat i Poshtëm dhe Anamal.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]