Moçari

Coordinates: 42°20′N 21°21′E / 42.34°N 21.35°E / 42.34; 21.35
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

42°20′N 21°21′E / 42.34°N 21.35°E / 42.34; 21.35

Moçar
Fshat

Moçar është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]