Zhuja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zhujë
Fshat
Vendndodhja
Zhujë is located in Kosova
Zhujë
Zhujë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Dardanë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Gallap
Lartësia 859 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 41′ 10″ Veri

21° 38′ 14″ Lindje

Zhujë është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]