Hajnoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 42°22′V 21°19′L / 42.37°V 21.32°L / 42.37; 21.32

Hajnoc
Fshat
Vendndodhja
Hajnoc is located in Kosova
Hajnoc
Hajnoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Dardanë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Gallap
Lartësia 773 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 37′ 45″ Veri

21° 32′ 48″ Lindje

Hajnoc është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]