Kolloleçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 42°21′V 21°23′L / 42.35°V 21.38°L / 42.35; 21.38

Kolloleç
Fshat
Vendndodhja
Kolloleç is located in Kosova
Kolloleç
Kolloleç
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Dardanë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Anamoravë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Kodi Postal 60000
Targa 06
Koordinatat 42° 35′ 12″ Veri

21° 38′ 26″ Lindje

Kolloleç është një vendbanim në komunën e Dardanës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]