Divlaka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Divlakë
Dyflakë
Fshat

Divlakë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Fshatiuçëkë dhe Dyflakë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]