Vrella e Goleshit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrellë e Goleshit
Burim
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Lipjan
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2

Vrellë e Goleshit është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Burim.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]