Teqeja (Lipjan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Teqe
Fshat

Teqe është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]