Gracka e Vjetër

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gracka e Vjetër
Gracë
Fshat

Gracka e Vjetër është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gracë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]