Smallusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Smallushë
Fshat
Vendndodhja
Smallushë is located in Kosova
Smallushë
Smallushë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Lipjan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 609 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 30′ 36″ Veri

21° 12′ 2″ Lindje

Smallushë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]