Jump to content

Gumnasella

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gumnasellë
Bujar
Fshat

Gumnasellë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bujar.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]