Gracka e Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Grackë e Vogël
Shkorret
Fshat

Grackë e Vogël është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Gjytezë dhe Shkorret.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]