Rufca e Vjetër

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rufcë e Vjetër
Fshat

Rufcë e Vjetër është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]