Vrella (Lipjan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrellë
Gurrë
Fshat

Vrellë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gurrë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]