Bungeti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bunget
Bukovica
Fshat

Bungeti është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Bukovicë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]