Gllanica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gllanicë
Leshan
Fshat

Gllanicë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Leshan.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]