Rufca e Re

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rufcë e Re
Fshat

Rufcë e Re është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]