Hallaçi i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Hallaç i Vogël
Martiras
Fshat

Hallaç i Vogël është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Martiras.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]