Jump to content

Konjuhi (Lipjan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Konjuh
Drithnik
Fshat

Konjuh është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Kojuh dhe Drithnik.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]