Blinaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Blinaja
Blinajë
Fshat

Blinaja është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati njihej edhe me emrim Vërshec.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]