Mareci (Lipjan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Marec
Fshat
Vendndodhja
Marec is located in Kosova
Marec
Marec
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Lipjan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 609 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 29′ 39″ Veri

21° 11′ 31″ Lindje

Marec është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]