Fushlot

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Fushlot
Ruboc
Fshat

Fushloti është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Ruboc.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]