Hallaçi i Madh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Hallaç i Madh
Hallaç
Fshat

Hallaç i Madh është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Hallaç.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]