Ruboci (Lipjan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ruboc
Fushëlot
Fshat

Ruboc është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Fushëlot.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]