Manolasa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Manolasë
Μανολιάσα
Fshat
Vendndodhja
Manolasë is located in Greqia
Manolasë
Manolasë
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Janinës
Komuna e Janinës
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 31′ 24″ Veri

20° 49′ 23″ Lindje

Manolasë (greqisht: Μανολιάσα/Manoliása) është fshat në qarkun i Janinës, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]