Zorjani (Zicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zorjan
Ζόργιανη
Fshat
Vendndodhja
Zorjan is located in Greqia
Zorjan
Zorjan
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Janinës
Komuna e Zicës
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 816 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 36′ 3″ Veri

20° 38′ 36″ Lindje

Zorjan (greqisht: Ζόργιανη/Zóryiani) është fshat në qarkun i Janinës, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]