's-Graveland

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: 's-Graveland (kthjellim).


's-Graveland
—  woonplaats  —
stema_figura
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Veriut – stema Hollanda e Veriut
Komuna Wijdemeren
Koordinatat 52°14′39″V 5°07′16″L / 52.2441667°V 5.1211°L / 52.2441667; 5.1211 ('s-Graveland)Koordinatat: 52°14′39″V 5°07′16″L / 52.2441667°V 5.1211°L / 52.2441667; 5.1211 ('s-Graveland)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
's-Graveland is located in Hollandë
's-Graveland
's-Graveland
's-Graveland – harta_foto

s-Graveland është një qytezë në Wijdemeren, provinca Hollanda e VeriutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]