Eliminatoret e Kampionatit Evropian të Futbollit 2012

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Lojërat e kuafifikimit për garim në finalen e Kampionatit Evropian të Futbollit 2012 janë nga gusht 2010 deri nëntor 2011.

Të dy mikpritëset Polonia dhe Ukraina janë kualifikuar direkt. Të tjerët 51 Vendet e UEF-ës do të lozin në kualifikime për të kaluar në garimin final. Për herë të parë në kualifikim merr pjesë Mali i Zi.

Grupet për kualifikim[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Grupi A Grupi B Grupi C
Flag of Germany.svg Gjermania Flag of Russia.svg Rusia Flag of Italy.svg Italia
Flag of Turkey.svg Turqia Flag of Slovakia.svg Sllovakia Flag of Serbia.svg Serbia
Flag of Austria.svg Austria Flag of Ireland.svg Irlanda Flag of Northern Ireland (1953–1972).svg Irlanda Veriore
Flag of Belgium.svg Belgjika Flag of North Macedonia.svg Maqedonia Flag of Slovenia.svg Sllovenia
Flag of Kazakhstan.svg Kazakhstan Flag of Armenia.svg Armenia Flag of Estonia.svg Estonia
Flag of Azerbaijan.svg Azerbaixhani Flag of Andorra.svg Andorra Flag of the Faroe Islands.svg Ishujt Faroe
Grupi D Grupi E Grupi F
Flag of France.svg Franca Flag of the Netherlands.svg Holanda Flag of Croatia.svg Kroacia
Flag of Romania.svg Rumania Flag of Sweden.svg Suedia Flag of Greece.svg Greqia
Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnja dhe Hercegovina Flag of Finland.svg Finlanda Flag of Israel.svg Izraeli
Flag of Belarus.svg Bjellorusia Flag of Hungary.svg Hungaria Flag of Latvia.svg Letonia
Flag of Albania.svg Shqipëria Flag of Moldova.svg Moldavia Flag of Georgia.svg Georgia
Flag of Luxembourg.svg Luksemburgu Flag of San Marino.svg San Marino Flag of Malta.svg Malta
Grupi G Grupi H Grupi I
Flag of England.svg Anglia Flag of Portugal.svg Portugalia Flag of Spain.svg Spanja
Flag of Switzerland.svg Zvicra Flag of Denmark.svg Danimarka Flag of the Czech Republic.svg Republika Çeke
Flag of Bulgaria.svg Bullgaria Flag of Norway.svg Norvegjia Flag of Scotland.svg Skocia
Flag of Wales.svg Uelsi Flag of Cyprus.svg Qipro Flag of Lithuania.svg Lituania
Flag of Montenegro.svg Mali i Zi Flag of Iceland.svg Islanda Flag of Liechtenstein.svg Lihtenshtajni

Grupi A[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Germany.svg Gjermania 4 4 0 0 13:1 12
2 Flag of Austria.svg Austria 3 2 1 0 9:4 7
3 Flag of Turkey.svg Turqia 4 2 0 2 6:6 6
4 Flag of Belgium.svg Belgjika 4 1 1 2 8:8 4
5 Flag of Azerbaijan.svg Azerbaixhan 3 1 0 2 2:9 3
6 Flag of Kazakhstan.svg Kazakhstan 4 0 0 4 0:10 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Bruksel Belgjika Gjermania 0:1 (0:0)
03.09.2010 Astana Kazakhstan Turqia 0:3 (0:2)
07.09.2010 Salzburg Austria Kazakhstan 2:0 (0:0)
07.09.2010 Këln Gjermania Azerbaixhani 6:1 (3:0)
07.09.2010 Stamboll Turqia Belgjika 3:2 (0:1)
08.10.2010 Vjena Austria Azerbaixhani 3:0 (1:0)
08.10.2010 Berlin Gjermania Turqia 3:0 (1:0)
08.10.2010 Almaty Kazakhstan Belgjika 0:2 (0:0)
12.10.2010 Bruksel Belgjika Austria 4:4 (1:2)
12.10.2010 Baku Azerbaixhani Turqia 1:0 (1:0)
12.10.2010 Almaty Kazakhstan Gjermania 0:3 (0:0)
25.03.2011 Vjena Austria Belgjika -:-
25.03.2011 Kaizerslautern Gjermania Kazakhstan -:-
29.03.2011 Turqia Austria -:-
29.03.2011 Bruksel Belgjika Azerbaixhani -:-
03.06.2011 Vjena Austria Gjermania -:-
03.06.2011 Almaty Kazakhstan Azerbaixhani -:-
03.06.2011 Bruksel Belgjika Turqia -:-
07.06.2011 Baku Azerbaixhani Gjermania -:-
02.09.2011 Gelzenkirhen Gjermania Austria -:-
02.09.2011 Baku Azerbaixhani Belgjika -:-
02.09.2011 Turqia Kazakhstan -:-
06.09.2011 Austria Turqia -:-
06.09.2011 Baku Azerbaixhani Kazakhstan -:-
07.10.2011 Baku Azerbaixhani Austria -:-
07.10.2011 Stamboll Turqia Gjermania -:-
07.10.2011 Bruksel Belgjika Kazakhstan -:-
11.10.2011 Astana Kazakhstan Austria -:-
11.10.2011 Dyzeldorf Gjermania Belgjika -:-
11.10.2011 Turqia Azerbaixhani -:-

Grupi B[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Russia.svg Rusia 4 3 0 1 6:3 9
2 Flag of Armenia.svg Armenia 4 2 1 1 9:4 7
3 Flag of Ireland.svg Irlanda 4 2 1 1 7:5 7
4 Flag of Slovakia.svg Sllovakia 4 2 1 1 4:4 7
5 Flag of North Macedonia.svg Maqedonia 4 1 1 2 4:4 4
6 Flag of Andorra.svg Andorra 4 0 0 4 1:11 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Bratisllava Sllovakia Maqedonia 1:0 (0:0)
03.09.2010 Erevan Armenia Irlanda 0:1 (0:0)
03.09.2010 Andorra la Vella Andorra Rusia 0:2 (0:1)
07.09.2010 Moskë Rusia Sllovakia 0:1 (0:1)
07.09.2010 Dublin Irlanda Andorra 3:1 (2:1)
07.09.2010 Shkup Maqedonia Armenia 2:2 (1:1)
08.10.2010 Dublin Irlanda Rusia 2:3 (0:2)
08.10.2010 Erivan Armenia Sllovakia 3:1 (1:1)
08.10.2010 Andorra la Vella Andorra Maqedonia 0:2 (0:1)
12.10.2010 Cilina Sllovakia Irlanda 1:1 (1:1)
12.10.2010 Shkup Maqedonia Rusia 0:1 (0:1)
12.10.2010 Erivan Armenia Andorra 4:0 (3:0)
26.03.2011 Moskë Rusia Armenia -:-
26.03.2011 Dublin Irlanda Maqedonia -:-
26.03.2011 Andorra la Vella Andorra Sllovakia -:-
04.06.2011 Bratisllava Sllovakia Andorra -:-
04.06.2011 Shkup Maqedonia Irlanda -:-
04.06.2011 Erivan Armenia Rusia -:-
02.09.2011 Moskë Rusi Maqedoni -:-
02.09.2011 Dublin Irlanda Sllovaki -:-
02.09.2011 Andorra la Vella Andorra Armenia -:-
06.09.2011 Moskë Rusi Irlanda -:-
06.09.2011 Bratisllava Sllovakia Armenia -:-
06.09.2011 Shkup Maqedonia Andorra -:-
07.10.2011 Bratisllava Sllovakia Rusi -:-
07.10.2011 Erivan Armenia Maqedonia -:-
07.10.2011 Andorra la Vella Andorra Irlanda -:-
11.10.2011 Saint Petersburg Rusi Andorra -:-
11.10.2011 Dublin Irlanda Armenia -:-
11.10.2011 Shkup Maqedonia Sllovakia -:-

Grupi C[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Italy.svg Italia 3 2 1 0 7:1 7
2 Flag of Slovenia.svg Sllovenia 4 2 1 1 7:3 7
3 Flag of Estonia.svg Estonia 4 2 0 2 6:5 6
4 Flag of Northern Ireland (1953–1972).svg Irlanda Veriore 3 1 2 0 2:1 5
5 Flag of Serbia.svg Serbia 3 1 1 0 5:4 4
6 Flag of the Faroe Islands.svg Ishujt Faroe 5 0 1 4 3:16 1

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

11.08.2010 Talin Estonia Faroe 2:1 (0:1)
03.09.2010 Talin Estonia Italia 1:2 (1:0)
03.09.2010 Tórshavn Faroe Serbia 0:3 (0:2)
03.09.2010 Maribor Sllovenia Irlanda Veriore 0:1 (0:0)
07.09.2010 Firenca Italia Faroe 5:0 (3:0)
07.09.2010 Beograd Serbia Sllovenia 1:1 (0:0)
08.10.2010 Belfast Irlanda Veriore Italia 0:0
08.10.2010 Beograd Serbia Estonia 1:3 (0:0)
08.10.2010 Maribor Sllovenia Faroe 5:1 (2:0)
12.10.2010 Genova Italia Serbia 3:0
12.10.2010 Tórshavn Faroe Irlanda Veriore 1:1 (0:0)
12.10.2010 Talin Estonia Sllovenia 0:1 (0:0)
25.03.2011 Bari Italien Sllovenia -:-
25.03.2011 Beograd Serbia Irlanda Veriore -:-
29.03.2011 Belfast Irlanda Veriore Sllovenia -:-
29.03.2011 Talin Estonia Serbia -:-
03.06.2011 Tórshavn Faroe Sllovenia -:-
03.06.2011 Parma Italia Estonia -:-
07.06.2011 Tórshavn Faroe Estonia -:-
11.08.2011 Belfast Irlanda Veriore Faroe -:-
02.09.2011 Tórshavn Faroe Italia -:-
02.09.2011 Maribor Sllovenia Estonia -:-
02.09.2011 Belfast Irlanda Veriore Serbia -:-
06.09.2011 Maribor Sllovenia Italia -:-
06.09.2011 Beograd Serbia Faroe -:-
06.09.2011 Talin Estonia Irlanda Veriore -:-
07.10.2011 Beograd Serbia Italia -:-
07.10.2011 Belfast Irlanda Veriore Estonia -:-
11.10.2011 Udine Italia Irlanda Veriore -:-
11.10.2011 Maribor Sllovenia Serbia -:-

Grupi D[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of France.svg Franca 6 4 1 1 9:2 13
2 Flag of Belarus.svg Bjellorusia 7 3 3 1 6:2 12
3 Flag of Bosnia and Herzegovina.svg Bosnja dhe Hercegovina 6 3 1 2 8:7 10
4 Flag of Romania.svg Rumania 6 2 2 2 8:6 8
5 Flag of Albania.svg Shqipëria 6 2 2 2 4:6 8
6 Flag of Luxembourg.svg Luksemburgu 7 0 1 5 1:13 1

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Saint-Denis Franca Bjellorusia 0:1 (0:0)
03.09.2010 Piatra Neamţ Rumania Shqipëria 1:1 (0:0)
03.09.2010 Luksemburg Luksemburg Bosnja dhe Hercegovina 0:3 (0:3)
07.09.2010 Sarajevë Bosnja dhe Hercegovina Franca 0:2 (0:0)
07.09.2010 Minsk Bjellorusia Rumania 0:0
07.09.2010 Tirana Shqipëria Luksemburg 1:0 (1:0)
08.10.2010 Tirana Shqipëria Bosnja dhe Hercegovina 1:1 (1:1)
08.10.2010 Luksemburg Luksemburg Bjellorusia 0:0
09.10.2010 Saint-Denis Franca Rumania 2:0 (0:0)
12.10.2010 Metz Franca Luksemburg 2:0 (1:0)
12.10.2010 Minsk Bjellorusia Shqipëria 2:0 (1:0)
25.03.2011 Luksemburg Luksemburg Franca 0:2 (0:1)
26.03.2011 Sarajeva Bosnja dhe Hercegovina Rumania 2:1 (0:1)
26.03.2011 Tirana Shqipëria Bjellorusia 1:0 (0:0)
29.03.2011 Bukuresht Rumania Luksemburg 3:1 (1:0)
03.06.2011 Bukuresht Rumania Bosnja dhe Hercegovina 3:0 (2:0)
03.06.2011 Minsk Bjellorusia Franca 1:1 (1:1)
07.06.2011 Zenica Bosnja dhe Hercegovina Shqipëria 2:0 (0:0)
07.06.2011 Minsk Bjellorusia Luksemburg 2:0 (0:0)
02.09.2011 Minsk Bjellorusia Bosnja dhe Hercegovina -:-
02.09.2011 Tirana Shqipëria Franca -:-
02.09.2011 Luksemburg Luksemburg Rumania -:-
06.09.2011 Bukuresht Rumania Franca -:-
06.09.2011 Zenica Bosnja dhe Hercegovina Bjellorusia -:-
06.09.2011 Luksemburg Luksemburg Shqipëria -:-
07.10.2011 Franca Shqipëria -:-
07.10.2011 Bukuresht Rumania Bjellorusia -:-
07.10.2011 Zenica Bosnja dhe Hercegovina Luksemburg -:-
11.10.2011 Franca Bosnja dhe Hercegovina -:-
11.10.2011 Tirana Shqipëria Rumania -:-

Grupi E[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of the Netherlands.svg Holanda 4 4 0 0 12:2 12
2 Flag of Hungary.svg Hungaria 4 3 0 1 12:4 9
3 Flag of Sweden.svg Suedia 3 2 0 1 9:4 6
4 Flag of Moldova.svg Moldavia 4 2 0 2 5:3 6
5 Flag of Finland.svg Finlanda 4 1 0 3 10:6 3
6 Flag of San Marino.svg San Marino 5 0 0 5 0:29 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Solna Suedia Hungaria 2:0 (0:0)
03.09.2010 Chişinău Moldavia Finlanda 2:0 (0:0)
03.09.2010 Serravalle San Marino Holanda 0:5 (0:2)
07.09.2010 Rotterdam Holanda Finlanda 2:1 (2:1)
07.09.2010 Malmö Suedia San Marino 6:0 (3:0)
07.09.2010 Budapest Hungaria Moldavia 2:1 (0:0)
08.10.2010 Budapest Hungaria San Marino 8:0 (4:0)
08.10.2010 Chişinău Moldavia Holanda 0:1 (0:1)
12.10.2010 Amsterdam Holanda Suedia 4:1 (2:0)
12.10.2010 Helsinki Finlanda Hungaria 1:2 (0:0)
12.10.2010 Serravalle San Marino Moldavia 0:2 (0:1)
17.11.2010 Helsinki Finlanda San Marino 8:0 (1:0)
25.03.2011 Budapest Hungaria Holanda -:-
29.03.2011 Amsterdam Holanda Hungaria -:-
29.03.2011 Solna Suedia Moldavia -:-
03.06.2011 Chişinău Moldavia Suedia -:-
03.06.2011 Serravalle San Marino Finlanda -:-
07.06.2011 Solna Suedia Finlanda -:-
07.06.2011 Serravalle San Marino Hungaria -:-
02.09.2011 Eindhoven Holanda San Marino -:-
02.09.2011 Helsinki Finlanda Moldavia -:-
02.09.2011 Budapest Hungaria Suedia -:-
06.09.2011 Helsinki Finlanda Holanda -:-
06.09.2011 Chişinău Moldavia Hungaria -:-
06.09.2011 Serravalle San Marino Suedia -:-
07.10.2011 Rotterdam Holanda Moldavia -:-
07.10.2011 Helsinki Finlanda Suedia -:-
11.10.2011 Solna Suedia Holanda -:-
11.10.2011 Budapest Hungaria Finlanda -:-
11.10.2011 Chişinău Moldavia San Marino -:-

Grupi F[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Croatia.svg Kroacia 4 3 1 0 8:1 10
2 Flag of Greece.svg Greqia 4 2 2 0 4:2 8
3 Flag of Georgia.svg Gjeorgjia 4 1 3 0 3:2 6
4 Flag of Israel.svg Izraeli 4 1 1 2 5:5 4
5 Flag of Latvia.svg Letonia 4 1 1 2 3:5 4
6 Flag of Malta.svg Malta 4 0 0 4 1:9 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

02.09.2010 Ramat Gan Izrael Malta 3:1 (1:1)
03.09.2010 Pireus Greqia Georgia 1:1 (0:1)
03.09.2010 Riga Letonia Kroacia 0:3 (0:1)
07.09.2010 Zagreb Kroacia Greqia 0:0
07.09.2010 Tbilisi Georgia Izrael 0:0
07.09.2010 Ta'Qali Malta Letonia 0:2 (0:1)
08.10.2010 Pireus Greqia Letonia 1:0 (0:0)
08.10.2010 Tbilisi Gjeorgjia Malta 1:0 (0:0)
09.10.2010 Ramat Gan Izrael Kroacia 1:2 (0:2)
12.10.2010 Riga Letonia Georgia 1:1 (0:0)
12.10.2010 Pireus Greqia Izrael 2:1 (1:0)
17.10.2010 Zagreb Kroacia Malta 3:0 (2:0)
26.03.2011 Ramat Gan Izrael Letonia -:-
26.03.2011 Tbilis Georgia Kroacia -:-
26.03.2011 Ta'Qali Malta Greqia -:-
04.06.2011 Zagreb Kroacia Georgia -:-
04.06.2011 Greqia Malta -:-
04.06.2011 Riga Letonia Izrael -:-
02.09.2011 Ramat Gan Izrael Greqia -:-
02.09.2011 Tbilis Georgia Letonia -:-
02.09.2011 Ta'Qali Malta Kroacia -:-
06.09.2011 Zagreb Kroacia Izrael -:-
06.09.2011 Riga Letonia Greqia -:-
06.09.2011 Ta'Qali Malta Georgia -:-
07.10.2011 Greqia Kroacia -:-
07.10.2011 Ramat Gan Izrael Georgia -:-
07.10.2011 Riga Letonia Malta -:-
11.10.2011 Zagreb Kroacia Letonia -:-
11.10.2011 Tbilis Georgia Greqia -:-
11.10.2011 Ta'Qali Malta Izrael -:-

Grupi G[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Montenegro.svg Mali i Zi 4 3 1 0 3:0 10
2 Flag of England.svg Anglia 3 2 1 0 4:1 7
3 Flag of Switzerland.svg Zvicra 3 1 0 2 5:5 3
4 Flag of Bulgaria.svg Bullgaria 3 1 0 2 1:5 3
5 Flag of Wales.svg Uelsi 3 0 0 3 1:6 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Londër Anglia Bulgaria 4:0 (1:0)
03.09.2010 Podgorica Mali i Zi Uelsi 1:0 (1:0)
07.09.2010 Basel Zvicra Anglia 1:3 (0:1)
07.09.2010 Sofia Bulgaria Mali i Zi 0:1 (0:1)
08.10.2010 Cardiff Uelsi Bulgaria 0:1 (0:0)
08.10.2010 Podgorica Mali i Zi Zvicra 1:0 (0:0)
12.10.2010 Londër Anglia Mali i Zi 0:0
12.10.2010 Basel Zvicra Uelsi 4:1 (2:1)
26.03.2011 Sofia Bulgaria Zvicra -:-
26.03.2011 Cardiff Uelsi Anglia -:-
04.06.2011 Londër Anglia Zvicra -:-
04.06.2011 Podgorica Mali i Zi Bulgaria -:-
02.09.2011 Sofia Bulgaria Anglia -:-
02.09.2011 Swansea Uelsi Mali i Zi -:-
06.09.2011 Londër Anglia Uelsi -:-
06.09.2011 Zvicra Bulgaria -:-
07.10.2011 Cardiff Uelsi Zvicra -:-
07.10.2011 Podgorica Mali i Zi Anglia -:-
11.10.2011 Zvicra Mali i Zi -:-
11.10.2011 Sofia Bulgaria Uelsi -:-

Grupi H[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Norway.svg Norvegjia 3 3 0 0 5:2 9
2 Flag of Denmark.svg Danimarka 4 3 0 1 5:3 9
2 Flag of Portugal.svg Portugalia 4 2 1 1 10:7 7
4 Flag of Cyprus.svg Qipro 3 0 1 2 5:8 1
5 Flag of Iceland.svg Islanda 3 0 0 3 2:6 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Guimarães Portugalia Qipro 4:4 (2:2)
03.09.2010 Reykjavík Islanda Norvegjia 1:2 (1:0)
07.09.2010 Kopenhageni Danimarka Islanda 1:0 (0:0)
07.09.2010 Oslo Norvegjia Portugalia 1:0 (1:0)
08.10.2010 Porto Portugalia Danimarka 3:1 (2:0)
08.10.2010 Larnaca Qipro Norvegjia 1:2 (0:2)
12.10.2010 Kopenhagen Danimarka Qipro 2:0 (0:0)
12.10.2010 Reykjavík Islanda Portugalia 1:3 (1:2)
26.03.2011 Oslo Norvegjia Danimarka -:-
26.03.2011 Larnaca Qipro Islanda -:-
04.06.2011 Lisbona Portugalia Norvegjia -:-
04.06.2011 Reykjavík Islanda Danimarka -:-
02.09.2011 Oslo Norvegjia Islanda -:-
02.09.2011 Larnaca Qipro Portugalia -:-
06.09.2011 Kopenhagen Danimarka Norvegjia -:-
06.09.2011 Reykjavík Islanda Qipro -:-
07.10.2011 Guimarães Portugalia Islanda -:-
07.10.2011 Larnaca Qipro Danimarka -:-
11.10.2011 Kopenhagen Danimarka Portugalia -:-
11.10.2011 Oslo Norvegjia Qipro -:-

Grupi I[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vendi Ekipet Ndeshjet F B H Golat Pikët
1 Flag of Spain.svg Spanja 3 3 0 0 10:3 9
2 Flag of the Czech Republic.svg Republika Çeke 3 2 0 1 3:1 6
3 Flag of Scotland.svg Skocia 4 1 1 2 4:5 4
4 Flag of Lithuania.svg Lituania 3 1 1 1 2:3 4
5 Flag of Liechtenstein.svg Lihtenshtajni 3 0 0 3 1:8 0

Rezultatet e lojrave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

03.09.2010 Kaunas Lituania Skocia 0:0
03.09.2010 Vaduz Lihtenshtajn Spanja 0:4 (0:2)
07.09.2010 Olomouc Republika Çeke Lituania 0:1 (0:1)
07.09.2010 Glasgow Skocia Lihtenshtajn 2:1 (0:0)
08.10.2010 Salamanca Spanja Lituania 3:1 (0:0)
08.10.2010 Prag Republika Çeke Skocia 1:0 (0:0)
12.10.2010 Vaduz Lihtenshtajn Republika Çeke 0:2 (0:2)
12.10.2010 Glasgow Skocia Spanja 2:3 (0:1)
25.03.2011 Madrid Spanja Republika Çeke -:-
29.03.2011 Republika Çeke Lihtenshtajn -:-
29.03.2011 Kaunas Lituania Spanja -:-
03.06.2011 Vaduz Lihtenshtajn Lituania -:-
02.09.2011 Kaunas Lituania Lihtenshtajn -:-
03.09.2011 Glasgow Skocia Republika Çeke -:-
06.09.2011 Spanja Lihtenshtajn -:-
06.09.2011 Glasgow Skocia Lituania -:-
07.10.2011 Republika Çeke Spanja -:-
08.10.2011 Vaduz Lihtenshtajn Skocia -:-
11.10.2011 Madrid Spanja Skocia -:-
11.10.2011 Kaunas Lituania Republika Çeke -:-

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]